.: Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sn.Ahmet YILMAZ Gürcistan Acara Özerk Cumhuriyeti Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı (Acara TSO) Sn. Giorgi ROMANADZE ve Gürcistan Tiflis Poti Ticaret Odası Başkanı Sn. Soso TSULAYA ile birlikte Samsun İnşaat Fua


Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sn.Ahmet YILMAZ Gürcistan Acara Özerk Cumhuriyeti Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı (Acara TSO) Sn. Giorgi ROMANADZE ve Gürcistan Tiflis Poti Ticaret Odası Başkanı Sn. Soso TSULAYA ile birlikte Samsun İnşaat Fua

2022-05-12

     Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sn.Ahmet YILMAZ Gürcistan Acara Özerk Cumhuriyeti Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı (Acara TSO) Sn. Giorgi ROMANADZE ve Gürcistan Tiflis Poti Ticaret Odası Başkanı Sn. Soso TSULAYA ile birlikte Samsun İnşaat Fuarını Ve Samsun Lojistik Merkezini Ziyaret etti.

     Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sn. Ahmet YILMAZ, 2019 Yılında Kardeş Oda Protokolü İmzaladığımız Gürcistan ,Acara Özerk Cumhuriyeti Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı (Acara TSO) Sn. Giorgi ROMANADZE, Gürcistan,Tiflis ,Poti Ticaret Odası Başkanı Sn. Soso TSULAYA Ve Gürcistan Acara Heyeti İle Birlikte Samsun İnşaat Fuarını Ve Samsun Lojistik Merkezini Ziyaret etti..

     Türkiye Cumhuriyeti Ve Avrupa Birliği Tarafından Finanse Edilen, Avrupa Birliği'nden 50 Milyon Avro Hibe Alan Ve 680.000 M2 Üzerine İnşa Edilen Türkiye'nin İlk İntermodal Lojistik Merkezi Olan Samsun Lojistik Merkezini Ve Samsun İnşaat Fuarını; Gürcistan ,Acara Özerk Cumhuriyeti Ticaret Ve Sanayi Odası Başkanı (Acara Tso) Sn. Giorgi ROMANADZE, Gürcistan,Tiflis ,Poti Ticaret Odası Başkanı Sn. Soso TSULAYA, (Acara Tso) Genel Müdürü Sn. Ednar BOLKCADZE, (Acara Tso) İdari İşler Müdürü  Sn. Giorgi ZİRAKİŞVİLİ, (Acara Tso) Başdanışmanı Sn. Tamaz ŞAVADZE, İşadamı Sn. Cemal BERİDZE, İşadamı Sn. Iraklı BARAMİDZE Ve Gürcistan’da İş Adamı Saim YEŞİLDAĞ ile birlikte ziyaret etti.

Ziyaret sonrası Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sn. Ahmet YILMAZ;

‘’Çin - Merkez Ve Batı Asya” Koridoru Güzergâhında Yer Alan Ve Viking Demir Yolu Hattı Üzerinde Konuşlandırılması Sayesinde Küresel Rekabette Avantaj Sahibi Olan Lojistik Merkezi Gürcistan Heyetimizin Dikkatini Çekti. Mobil Gümrük Hizmetinin De Sağlandığı Lojistik Merkezimiz Gürcistan Acara İle Gerçekleştirilecek Olan İş Anlaşmalarında Ve Projelerde Samsunlu İş İnsanlarımıza Büyük Avantaj Sağlayacak.

Ardından Samsun İnşaat Fuarını Ziyaret Ederek Gürcistan Acara İle İş İlişkilerinin Geliştirilmesi Üzerine Üye İşletmelerimizin Stantlarını Ziyaret Ettik.

 Gürcistan Acara Heyeti İle Birlikte Gerçekleştirdiğimiz Ziyaretlerimizin Bölge Ekonomisine Katkı Sağlamasını Temenni Ediyorum. ‘’dedi.

 

 


Bu haber 29 defa okunmuştur.
 .:Bu Haberin Resimleri
     
 .:Bu Habere Ait Dosyalar
bu habere ait dosya bulunmamaktadır
Untitled Document
 
 .: En Son Eklenen 20 Haber
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) 78.Genel Kurul Toplantısı Webinar Yöntemi ile Gerçekleştirildi.
Çarşamba Kaymakamı Sn. Doç. Dr. Şükrü Yıldırım’dan Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Ziyareti.
Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sn.Ahmet YILMAZ Gürcistan Acara Özerk Cumhuriyeti Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı (Acara TSO) Sn. Giorgi ROMANADZE ve Gürcistan Tiflis Poti Ticaret Odası Başkanı Sn. Soso TSULAYA ile birlikte Samsun İnşaat Fua
Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sn. Ahmet YILMAZ Çarşamba Bellona Kalaycıoğlu Mobilya Açılışı'na Katıldı.
Gürcistan Acara Özerk Cumhuriyeti Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı (Acara TSO) Sn. Giorgi ROMANADZE ve Gürcistan Tiflis Poti Ticaret Odası Başkanı Sn. Soso TSULAYA’dan Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Ziyareti
Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA) Genel Sekreteri Sn. İbrahim Ethem ŞAHİN’den Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Ziyareti.
Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sn. Ahmet YILMAZ, Milli Eğitim Bakanlığı Teftiş Kurulu Başkanı Sn. Metin ÇAKIR’ı makamında ziyaret etti.
Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sn. Ahmet YILMAZ Marnero Cafe & Restoran işletmesi Açılışı'na Katıldı.
Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sn. Ahmet YILMAZ'ın 8 Mayıs Anneler Günü Mesajı
Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sn. Ahmet YILMAZ Akbulut Hukuk ve Danışmanlık Ofisi Açılışı'na Katıldı.
Çarşamba Organize Sanayi Bölgesi Altyapı Çalışmaları Değerlendirildi.
Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sn. Ahmet YILMAZ’ın Ramazan Bayramı Ziyaretleri.
Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sn. Ahmet YILMAZ'ın Ramazan Bayramı Mesajı
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB) Kobi Politikaları Yönetim Kurulu Toplantısı Webinar Yönetmi ile gerçekleştirildi.
Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sn. Ahmet YILMAZ'ın Kadir Gecesi Mesajı.
Milli Eğitim Bakanlığı Bakan Yardımcısı Sn. Sadri ŞENSOY, Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sn. Ahmet YILMAZ’ı makamında ziyaret etti.
Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sn. Ahmet YILMAZ’dan Tokat Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sn. Ali ÇELİK’i Ziyaret.
Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sn.Ahmet YILMAZ'ın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı
BOTAŞ Çarşamba Boru Hattı Vana İstasyonu Yapı Yaklaşma Mesafeleri ve BOTAŞ Doğalgaz Boru Hattının Güzergâhı Konuları Samsun Valiliği Toplantı Salonunda Görüşüldü.
Çarşamba Ticaret ve Sanayi Başkanı Sn.Ahmet YILMAZ OMÜ Teknopark Firması Imed Surgical Teknoloji A.Ş’yi Ziyaret etti.
Salıpazarı Yerel Eylem Grubu Derneği Proje Müdürü Sn. Ertuğrul ÖZTÜRK’den Çarşamba Ticaret Ve Sanayi Odası ziyareti.
Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Sayısal Takograf (Dijital Ehliyet) Hizmeti Vermeye Başladı
Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası & Ticaret Borsası Bölgesel Kalkınma Proje Ofisi Başarı Hikayeleri Bölüm 6: Özkan SALMAZ/ Salmazlar Makine ve Tarım Aletleri
Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sn. Ahmet YILMAZ’dan Milli Eğitim Bakanlığı Ziyareti.
Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sn. Ahmet YILMAZ’dan Ak Parti Grup Başkan Vekili ve Denizli Milletvekili Sn. Av. Cahit ÖZKAN’ı Ziyaret.
Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sn. Ahmet YILMAZ, Samsun İş Dünyası Buluşmaları Programına Katılım Sağladı.
ASKON ( Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği ) Samsun Şube Başkanı Sn. Ahmet Alp DOĞRU’dan Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Ziyareti.
Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası & Ticaret Borsası Bölgesel Kalkınma Proje Ofisi Başarı Hikayeleri Bölüm 5: Sevgi AYDEMİR/ SMS Atılım Tekstil
Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sn. Ahmet YILMAZ'ın 5 Nisan Avukatlar Günü Mesajı
Çarşamba Organize Sanayi Bölgesi Şartname Belirleme Toplantısı Samsun Yatırım İzleme Koordinasyon Başkanlığı’nda Gerçekleştirildi.
Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sn. Ahmet YILMAZ'ın 2 Nisan Otizm Farkındalık Günü Mesajı.
Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sn. Ahmet YILMAZ’dan Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Sn. Sadri ŞENSOY’a Ziyaret
Çarşamba Ticaret ve Sanayi Başkanı Sn.Ahmet YILMAZ'ın Ramazan Ayı Mesajı
Oda-Borsa Müşterek İstişare Toplantısı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Konferans Salonunda Gerçekleşti.
Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sn. Ahmet YILMAZ’dan Türkiye Fırıncılar Federasyonu Ziyareti.
Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sn. Ahmet YILMAZ’dan Astor Enerji A.Ş Ziyareti
Çarşamba Organize Sanayi Bölgesi Model Fabrika Bilgilendirme Toplantısı Samsun Valiliği Toplantı Salonunda Gerçekleştirildi.
Çarşamba Organize Sanayi Bölgesi Değerlendirme Toplantısı Samsun Valiliği Toplantı Salonunda Gerçekleşti.
Gürcistan Ankara Büyükelçisi Sn. George JANJGAVA ve Gürcistan Trabzon Başkonsolosu Sn. Gela JAPARİDZE den Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Ziyareti.
Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Sn. Ahmet YILMAZ’dan Yargıtay 9. Ceza Dairesi Üyesi Sn. Hakim Turan KÖK’ü Ziyaret.
Çarşamba Organize Sanayi Bölgesinde yatırımcıların elektrik ihtiyacının karşılanması için Schneider Elektrik, Klt Enerji, Ulusoy ve Astor Elektrik Firmaları Ziyaret Edildi.
Çarşamba Organize Sanayi Bölgesi elektrik ihtiyacının karşılanması için Ulusoy ve Astor firmalarının Orta Gerilim Panoları ve Trafo Üretim Fabrikaları Ziyaret Edildi
Çarşamba Ticaret Ve Sanayi Odası Başkanı Sn.Ahmet YILMAZ'dan 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günü Mesajı
Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sn.Ahmet YILMAZ’dan Türkiye Cumhuriyeti 27. ve Son Başbakanı, 28. Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Sn.Binali YILDIRIM’a Ziyaret.
Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sn.Ahmet YILMAZ'ın Berat Kandili Mesajı
Çarşamba Organize Sanayi Bölgesi Altyapı Projeleri Değerlendirildi.
Çarşamba Organize Sanayi Bölgesi Elektrik Şebekesi Çalışları Değerlendirildi.
Samsun İl Tarım ve Orman Müdürü Sn. İbrahim SAĞLAM, Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sn. Ahmet YILMAZ’ı makamında ziyaret etti.
İstiklal Marşımızın kabul edilişinin 100. yıl dönümü..
Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sn. Ahmet YILMAZ, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Mustafa DEMİR’i makamında ziyaret etti.
 
 

TOBB DARBE GİRİŞİMİ TEPKİSİ


 

 

 

 

 

 

 

Site Istatistikleri
Döviz Kurları
  Alış Satış
Dolar TL TL
Euro TL  TL