.: Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sn.Ahmet YILMAZ, Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası-Ticaret Borsası Bölgesel Kalkınma ve Proje Ofisi tarafından desteklenen İşletmeleri Ziyaret Etti.


Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sn.Ahmet YILMAZ, Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası-Ticaret Borsası Bölgesel Kalkınma ve Proje Ofisi tarafından desteklenen İşletmeleri Ziyaret Etti.

2021-07-05

Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sn.Ahmet YILMAZ, Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası-Ticaret Borsası Bölgesel Kalkınma ve Proje Ofisi tarafından desteklenen İşletmeleri Ziyaret Etti.

Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sn. Ahmet YILMAZ, Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası &  Ticaret Borsası Bölgesel Kalkınma Proje Ofisi Aracılığı İle KOSGEB Geleneksel ve İleri Girişimcilik Destek Programından Açılış Masrafları, Makine, Teçhizat, Ekipman ve Personel Destekleri dahil toplamda 2.000.000,00 TL’lik devlet desteği almaları sağlanan 8 girişimcinin işletmelerini ziyaret etti.

Ziyaret sonrası açıklama yapan Başkanı Sn. Ahmet YILMAZ;

‘’ Orta Mahalle mahallesinde mutfak mobilyaları imalatı yapan TMS MOBİLYA sahibi Sn. Cevat TOTUK’u, Aşağı Kavacık Mahallesinde tekstil ürünleri imalatı yapan genç girişimci ÇÖKEL GİRİŞİM TEKSTİL sahibi Sn Orhan ÇÖKEL’i, Kızılot Mahallesi’nde, İstanbul’dan yönetmenlik işini bırakarak baba ocağına fındığı işleyip lezzet katmaya gelen gıda imalatçısı BENİM İÇİN ÜRET markasının sahibi Sn. Hande ALAKUŞ’u, Sanayi Sitesinde yıllarca tarım makineleri imalatında çalıştıktan sonra kendi işletmemi açmalıyım artık! Diyen ÖZYILDIZ MAKİNE sahibi Sn. Özkan SALMAZ’ı ve yine Sanayi Sitesinde kadınlarda mobilya üretebilir! diyerek avize, lambader imalatı gerçekleştiren CK AKSESUAR’ın Sahibi Sn. Hayriye CAVUNT’u, İlkadım Mahallesinde, pandemi döneminde maske imalatı diye başladığı tekstil alanında alana hakim olup, şimdi her türlü tekstil ürününü üreten kadın girişimci SMS TEKSTİL’in sahibi  Sn. Sevgi AYDEMİR’i, Sefalı Mahallesinde ben ağacın hiçbir parçasını atmam değerlendiririm diyerek yola çıkan ve taslak ürünleri imal eden ÇARŞAMBA TASLAK ÜRÜNLERİ işletmesinin sahibi Sn. Uğur KÖSEOĞLU’nu, üniversitedeyken araba alıp satıyordum şimdi Irmaksırtı Mahallesinde de bildiğim işi yapabilirim diyerek yola çıkan genç girişimcimiz AYAN OTOMOTİV'in sahibi Sn. Fatihcan AYAN’ı, Bölgesel Kalkınma Proje Ofisi Müdürümüz sn. Reyhan ARSLAN ile ziyaret ederek başarılarını tebrik edip, hayırlı olsun dedik.

Bu kapsamda bölgesel kalkınma proje ofisimize projeleriniz için başvuru yapabilir, açacağınız işletmeler için destek alırken, işinizi geliştirmek, markalaşmak içinde destek alabilirsiniz. Bölgemizde değer üretmek için çalışmaya devam ediyoruz.’’ dedi.

 

 


Bu haber 82 defa okunmuştur.
 .:Bu Haberin Resimleri
           
 .:Bu Habere Ait Dosyalar
bu habere ait dosya bulunmamaktadır
Untitled Document
 
 .: En Son Eklenen 20 Haber
20-21 ve 22.Dönem Samsun Milletvekili Sn.Musa UZUNKAYA’danÇarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Ziyareti
Vakıfbank Çarşamba Şubesi Müdürü Sn.Dinçer KIZILKAYA’dan Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Ziyareti
Halk Bankası Çarşamba Şubesi Müdürü Sn.Muhammet Ali BAŞTIN’dan Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Ziyareti
Çarşamba Muhtarlar Derneği Başkanı Sn. Yusuf ÖZKAN ve Çarşamba Genç İşadamları Derneği (ÇARGİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Kazım GENÇTOMURCUK’dan Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Ziyareti
Çarşamba Yardımlaşma ve Haberleşme Derneği Başkanı Sn. Sadettin SARIOĞLU'ndan Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Ziyareti
Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sn.Ahmet YILMAZ Hedef 1 Günde 55 Bin 555 Aşı Kampanyası’na katılım sağladı.
İl Jandarma Komutan Yardımcısı Albay Sn. İbrahim Afşin TİRYAKİ’den Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Ziyareti
Çarşamba İlçe Sağlık Müdürü Sn.Dr.Özer ÖZEN’den Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Ziyareti
Çarşamba Cumhuriyet Başsavcısı Sn. Aşkın YEĞİN’den Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Ziyareti
Çarşamba Türk Eğitim Sen İlçe Başkanı Sn. Gültekin AYDIN'dan Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Ziyareti
24 Temmuz Basın Bayramı Kutlu Olsun..
Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sn.Ahmet YILMAZ'dan Kurban Bayramı Mesajı
Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sn.Ahmet YILMAZ'ın 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı
Orta Karadeniz ve İç Anadolu Bölgesi Oda ve Borsa Başkanları İstişare Toplantısı
Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sn.Ahmet YILMAZ İstanbul SAMKON(Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu) Genel Başkanı Sn.Kaya AŞÇI’yı Ziyaret Etti.
Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sn.Ahmet YILMAZ, Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası-Ticaret Borsası Bölgesel Kalkınma ve Proje Ofisi tarafından desteklenen İşletmeleri Ziyaret Etti.
Efe Eren SteakHouse Açılış Töreni
Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sn.Ahmet YILMAZ Samsun İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Sn. İbrahim GÜVEN ve İl Eminiyet Müdürü Sn.Dr.Ömer URHAL'ı Ziyaret Etti
Çarşamba Organize Sanayi Bölgesi Son Durum Değerlendirme Toplantısı
Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliği (TOBB) Türkiye Eğitim Meclisi Yeni Dönem Başkanlık Seçimi WEBİNAR Toplantısı
Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Haziran Ayı olağan meclis toplantısı icra edildi.
MABS Group İnşaat ve İç Mimarlık MABS Group Mimarlık Mühendislikin açılış töreni
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Akreditasyon Denetimi Öncesi Bilgilendirme Toplantısı
Kademeli Normalleşme 3. Etap (27.06.2021)
Müstakil Sanayici Ve İşadamları Derneği(MÜSİAD) Samsun Şubesi 22. Genel Kurul Toplantısıı
Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası ve Gürcistan Acara Ticaret ve Sanayi Odası Müşterek İstişare Toplantı Programı video konferans yöntemiyle icra edildi.
Kore Menşeili Atomy Markasının, Türkiye Kurucu Lideri Sn. Erhan İPEKÇİ Ve Samsun Çarşamba Kurucu Lideri Sn. Arzu ÇETİR'den Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Ziyareti
Halk Bankası Samsun Bölge Müdürü Sn. Erdoğan ÖZDEMİR’den Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Ziyareti
Samsun TKDK ( Tarım Ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu ) koordinatörü Sn.dr.Bülent TURAN, TKDK il koordinatörlüğü uzmanı Sn.Tolga ÖZONGAN'dan Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Ziyareti
Çarşamba Ticaret Borsası Meclis Üyelerinden Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Ziyareti
BEK Tarım firması yetkilileri Sn. Mustafa BEKTAŞ ve Yatırım Danışmanı Sn. Vahap ARPACI’dan Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Ziyareti
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sn.Fatih DÖNMEZ ‘Samsun Enerjisi Koordinasyon Toplantısı’ na Katılarak Kentteki Çalışmaları Değerlendirdi.
Çarşamba Çap Eğitim Kurumları Kurucusu Sn. Mahmut ERAY ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Sn Melek EMİRLİ’DEN Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Ziyareti.
Çarşamba Kaymakamı Sn. Doç. Dr. Şükrü YILDIRIM’ın Başkanlığında tüm daire amirlerinin katılımları ile Çarşamba halk eğitim merkezi konferans salonunda toplantı gerçekleştirildi.
İpsan Plastik Ticaret Ltd. Şti ile Ön Tahsis Protokolü İmzalandı
Çarşamba İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğüne atanan Sn. Kerim TORAMAN, Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sn. Ahmet YILMAZ’ı makamında ziyaret etti.
Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekilleri ve Samsun İl Yönetimi’nden Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Ziyaret
Ak Parti Çarşamba İlçe Yönetiminden Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Ziyareti
Çarşamba Organize Sanayi Bölgesi Ön Tahsis Protokolleri İmzalandı
Çarşamba Organize Sanayi Bölgesi Durum Değerlendirme Toplantısı Samsun valiliği Toplantı Salonunda Gerçekleştirildi.
Samsun Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Sn. Kemal ALVER ve Samsun Cumhuriyet Başsavcısı Sn. Mehmet Sabri KILIÇ'dan Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Ziyareti
Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Sn. Ahmet YILMAZ, KOSGEB Başkanı ve 21. ve 22. dönem Samsun Milletvekili Sn. Hasan Basri KURT’u Makamında Ziyaret Etti.
Çarşamba Kıvratması 'Coğrafi İşaret Tescili' Aldı.
Çarşamba Organize Sanayi Bölgesi Yatırımcıları Durum Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi.
Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası’nın Kovid19 Tedbirleri Kapsamında Video Konferans Yöntemi ile Gerçekleşen TS EN ISO 9001:2015 Denetimi Başarı ile Tamamladı.
Çarşamba Organize Sanayi Bölgesi'nde Yer Alacak Fabrikaların Çevreye Olabilecek etkileri Değerlendirildi.
Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısı Koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında video konferans aracılığı ile gerçekleşti.
Çarşamba Organize Sanayi Bölgesi Yatırımcı DeğerlendirmeToplantısı Gerçekleştirildi.
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) 76. ve 77. Genel Kurul Toplantısı WEBİNAR Yöntemi ile gerçekleştirildi.
Samsun Ticaret İl Müdürü Sn. Kürşat TURPÇU ve Samsun Ticaret İl Müdürlüğü Şube Müdürü Sn. Bahtiyar DOĞAN, Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Ziyareti
 
 

TOBB DARBE GİRİŞİMİ TEPKİSİ


 

 

 

 

 

 

Site Istatistikleri
Döviz Kurları
  Alış Satış
Dolar TL TL
Euro TL  TL